• Web sitemizde bulunan tüm ürünleri, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde Aras Kargo şubelerinin bulunduğu her noktadan peşinatsız taksitli olarak alabilirsiniz.

 • Beğendiğiniz ürüne sipariş vermeniz yeterlidir. Eğer bizden taksitli alışveriş yapabilme kriterlerimize uygunsanız sitemiz siparişinizi kabul edecektir. İstenilen kriterleri taşımıyorsanız sitemiz sipariş vermenize izin vermeyecektir.

 • Üç Adımda Kolayca Taksitli Ürün Alabilirsiniz.
  1- Bütçenize uygun bir ürüne, 12 taksit ,20 taksit ya da 30 taksit sipariş oluşturun.
  2- İki ile üç iş günü içinde siparişiniz, uzmanlarımız tarafından onaylanır.
  3- Sözleşme imzası ve Ürün teslimatı işlemlerinizi, size en yakın Aras kargo şubesinden tamamlayın 


  Türkiye'nin en düşük faizli elden taksit fiyatları ve internet üzerinden online elden taksitli alışveriş imkanı sağlayan ilk şirket olmanın gururuyla size rakipsiz bir hizmet sunuyoruz.

  Bizden taksitli alışveriş yapmış müşterilerimizin bağımsız Google yorum veya şikayetlerini okuyunuz.

  Google Müşteri Yorumlarını Oku

  Bizden taksitli ürün alabilmek için;
  • Düzenli ve sigortalı bir geliriniz olmalı (4c,4a ya da 4b olabilir)

  • Ödenmeyen bir icra dosyanız olmamalı (İcra dosyanız olsa da, düzenli oduyorsanız kabul edilebilir)


  Bankalarla yaşadığınız sorunlara bakmıyoruz. Kredi puanlarınızı sorgulamıyoruz. Makul bir sürede boyunca SGK lı olarak aktif geliriniz olması ve başvurduğunuz ürünün taksitlerini ödeyebilecek makul bir geliriniz olması ana kriterimizdir.
  Başvurunuzu yaptığınızda yapay zeka destekli sistemimiz size uygun ön onaylı limitinizi tanımlayarak size bildirecektir.

  Limit Açılır mı? Test Et

  Başvurunuzun onaylanması halinde ekibimiz sizinle irtibata geçecek, sözleşme ve ürünlerinizi sizin seçtiğiniz Aras Kargo şubesine gönderecektir. Kargo şubesinde kimlik ibrazı ile sözleşmelerinizi imzalamanız gerekecektir. Uzaktan taksitli satış sistemimizde, sözleşme imzalamadan ürün teslimi yapılamaz. Sevkiyat sürecimiz şu şekilde çalışmaktadır..
  • 1-Sözleşmeniz, ürün sevkiyatını gerçekleştirecek mağazamız tarafından Aras kargoya "Dönüşümlü Özel Kurye" yöntemi ile teslim edilir.

  • 2-Size en yakın Aras Kargo şubesinde kimliğiniz kontrol edilerek imzalarınız alınır.

  • 3-İmzalarınız Sevkiyatınızı yapacak mağazaya geri döner.

  • 4-Sözleşmeniz şubemize ulaştığında ürününüz Aras Kargoya teslim edilir.

  Not: Firmamız, kimlik ve imzalarınız kontrol edilmeden hiçbir şekilde, ürün gönderimi yapmaz..
  >> Firmamız ayrıca sözleşme kargo sürecinde sizi de güvenceye almak üzere sözleşmeye AMİR HÜKÜM koymuştur. Böylece sözleşme ve imzalarınız ancak ve ancak ürün sevkiyatı gerçekleştiğinde geçerli olacaktır. .
  Ürün size gönderilmediği sürece sözleşmeniz kanunen yürürlüğe giremez ve imzalarınız hükümsüzdür. Yasal olarak borcunuz oluşmaz ve ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

  Uzaktan taksitli ürün almış müşterilerimizin bağımsız Google yorum veya şikayetlerini okuyunuz.

  Google Müşteri Yorumlarını Oku

  İlk taksit ödemeniz 30 gün sonra başlar. Peşinat ödemenize gerek yoktur. Web sitesinden hesabınıza giriş yaparak taksitlerinizi online olarak kredi kartınızdan ya da banka kartınızdan ödeyebilirsiniz. Taksit ödemelerinizde taksitlerinizin sterlin olması bir engel teşkil etmeyecektir. Kartınızın bağlı bulunduğu bankanız ödemelerinizi hesabınızdan TL olarak düşecektir.

  Cumhur başkanlığı kararına göre, Türkiye'de yüksek model cep telefonlarına 3 aydan fazla taksit yapılamaz. Sizler için Londra merkezli PieceyPay taksitli ödeme sistemimiz sayesinde hem 30 aya kadar taksitle alabilirsiniz, hem de düşük faiz ödersiniz. Alışverişiniz Sterlin cinsinden olsa da online olarak kredi kartınız ya da banka kartınız ile ödeme yaptığınızda hesabınızdan Türk Lirası olarak düşülecektir.
  Diğer yandan Türkiye'de diğer elden taksit mağazalarına göre olağanüstü düşük faiz oranlarımızdan faydalanmış olursunuz. Aşağıdaki linkten Faiz- Enflasyon- Asgari ücret artışı grafiklerini inceleyiniz.

  Faiz Oranlarımızı Gör

  Firmamız Türkiye müşterilerine sadece ve sadece Türkiye garantili Ürün satmaktadır. (Türkiye garantili ne demektir: Bu ürünler Kendi Markasının Türkiye resmi dağıtıcısı tarafından satılır ve servislerine Türkiye'nin her yerindeki Apple Türkiye Servisleri, Samsung Türkiye Servisleri gibi yetkili servisler bakar. Bu ürünlere Türkiye Garantili Ürün denir ve Fiyatları diğerlerine göre daha pahalıdır.
  (Ürünü ikinci el veya kutusunu açmadan nakite çevirmek istediğinizde yüksek fiyata satarsınız. ) Firmamız Resmi Türkiye Garantili ürünler haricinde hiçbir ürün satmamaktadır.

  Siteye yeni üye olmak için tüm sayfalarda sayfanın en üstünde bulunan Kayıt Ol butonuna basarak kayıt olmak için gerekli bilgilerin alındığı sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada sizden istenilen bilgileri eksiz doldurmanız ve kendinize özel bir parola belirlemeniz gerekecektir. Bu sayfa SSL güvenlik sertifikaları ile korunduğu için sayfa üzerinde yapacağınız şifre ve bilgi işlemleri güvenli bir şekilde iletilmektedir.

  Sitemize kayıt olduktan sonra, satın almak istediğiniz üründe 12ay-20ay-30ay ödeme planlarından birini seçin daha sonra altta bulunan "Satın Al" butonuna basınız.
  Bir sonraki adımda karşınıza gelen taksitli satış anketi sorularını doğru ve eksiksiz doldurun ve siparişinizi gönderin. Siparişinizle ilgili 3 gün içinde onay veya ret olarak cevap alacaksınız.

  Sipariş Nasıl Verilir Video İzle