Samsung WW11BBA046ABAH 11 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Stokta
P-0000000001012
(0)
SAMSUNG Türkiye Garantilidir
0 3
£595,00 ( 23.461₺ )
45 Güne kadar, £595,00 (≈ 23.461 ₺) ödeyerek kapatabilirsiniz.

Senetli Taksitli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Kredili Alışveriş; Piecey Pay sitesinin, tüm kıta Avrupasına ve Türkiye'ye banka kredisiz, peşinatsız alışveriş fırsatı sunan bir sistemidir.

Senetli Taksitli Alışveriş Şartları Nelerdir?

Peşinatsız alışveriş yapabilmeniz için iki ana şartımız vardır.

1- Düzenli ve resmi bir geliriniz olmalıdır.

2- Ödenmemiş icra dosyanız olmamalıdır.

* Peşinat ödemenize gerek yoktur, ilk ödeme 30 gün sonra başlar

*Taksitli alışveriş için bütçenize uygun bir ürüne sipariş oluşturmanız yeterlidir.

*Ya da ürüne daha sonra karar vermek isterseniz Ürün siparişi vermeden de alışveriş limiti talebinde bulunabilirsiniz.

*Siparişiniz/talebiniz 24 saat içinde uzmanlar taraf
*Taksit ödemelerinizi her ay sitemize üye girişi yaparak "online ödeme" şeklinde kredi kartınız ya da banka kartınızdan ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme tanımlayabilirsiniz.
*Sitemiz üzerinden yapacağınız herhangi bir işlemde Banka Kredisi çekmez, çekme talebinde bulunmaz. Bu sayede banka kredi limitleri dolmaz, Kredi Kartı limitleri boşuna tükenmez. Ödeme gecikmeleri durumunda da KKB Puanı olumsuz etkilenmez.
*Oluşturulan tüm siparişleriniz için gerek duyulması halinde tarafınızdan maaş bordrosu ikametgah gibi belge talep edilebilir. (Bu durum nadiren yaşanır)

Garanti

(Ürünler Yurtdışından değil Türkiye'den satın alınarak size gönderilir)

Şirketimiz tüm Kıta Avrupası'na ve Türkiye'ye taksitli ürün satmaktadır. Fakat Türkiye'de yaşayan müşterilerimiz ancak ve ancak Türkiye Garantili ürün siparişi verebilirler.

Firmamız Türkiye müşterilerine sadece ve sadece Türkiye garantili Ürün satmaktadır.

(Türkiye garantili ne demektir: Bu garanti kapsamındaki ürünler Türkiye'nin her yerindeki AppleTürkiye Yetkili Servisleri, Samsung Türkiye Yetkil

Samsung WW11BBA046ABAH 11 kg Yıkama Kapasiteli Çamaşır Makinesi ÖzellikleriKontrol Paneli DijitalAB Yeni Enerji Sınıfı AMaksimum Sıkma Aşamasında Ses Gücü Değeri Db(A) 72Yükseklik (cm) 85100 Devir için Enerji Tüketimi (kWh) 53 kWhGenişlik (cm) 60Yıkama Kapasitesi 11 kgSıkma Verimi Enerji Sınıfı BRenk SiyahDerinlik (cm) 60Maksimum Devir Hızı 1400Maksimum Sıkma Aşamasında Ses Gücü Sınıfı ATam Kapasite İçin Program Süresi 240 DakikaKurutma Kapasitesi (Kg) YokDevir Başına Ortalama Su Tüketimi 54 ltMarka Samsung

Değerlendirme Bulunamadı!..

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!